Serwis szaf chłodniczych

Serwis szaf chłodniczych

Nasz serwis świadczy wszelkie usługi w zakresie napraw szaf chłodniczych. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie serwisu profesjonalnej aparatury chłodniczej. Nasi serwisanci posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie usunięcia wszelkich usterek w maksymalnie krótkim czasie. Wszystkie nasze prace objęte są gwarancją. 

Częste usterki szaf chłodniczych

Postaramy się przedstawić najczęściej występujące usterki w przypadku szaf chłodniczych. Nawet najgorsza i najtrudniejsza usterka nie będzie stanowić dla naszego serwisu większego problemu – rozwiążemy każdy problem – szybko i skutecznie.

Szafa chłodnicza nie chłodzi

Częstą przyczyną braku chłodzenia szafy chłodniczej jest awaria sprężarki. Problem taki występuje często w wyniku zanieczyszczenia kondensatora. Kondensator, który pokryty jest grubą warstwą brudu nie pełni swojej funkcji odprowadzania ciepła – efekt – sprężarka pracuje cały czas i dochodzi do jej usterki. Jesteśmy w stanie wymienić sprężarkę na nową, oczyścić system oraz przeprowadzić niezbędne szkolenie w zakresie utrzymania czystości kondenastora – wszystko w taki sposób aby więcej usterka nie powróciła

Dodaj komentarz